Autoalarmy


Vánoční dárek do auta

V předvánočním čase jsou ulice města krásnější, obchodní centra a reklamy v televizi už od listopadu nabízejí tipy na vánoční dárky. „Dedé“ nabízí telefony a služby mobilního operátora na mnoho způsobů. My Vás sice nebudeme učit „africky“, ale nabízíme Vám i v našem sortimentu zabezpečovacích zařízení a doplňků na auto zajímavé tipy na vánoční dárky.


7815.jpg

 

Má-li osoba, kterou chcete obdarovat auto, pak je tato nabídka určena právě Vám. Obdarujte své blízké a známé doplňkem do auta. My Vám nabízíme, podle spokojenosti našich zákazníků, ty nejoblíbenější.

Nejste si jistí...

Pokud Vás něco zaujme, ale nebudete si jistí, zda bude Vaše volba správná a zda se dá zrealizovat do konkrétního auta obdarovaného člověka, nevadí. Napište nám email (info@autoalarmy.cz) nad čím uvažujete a do jakého auta by to mělo jít. Společně najdeme vhodné řešení tak, aby dáreček přinesl maximální užitek. Ať už si u nás objednáte jakékoliv zboží, budeme Vás co nejdříve kontaktovat, abychom upřesnili Vaši objednávku a informovali Vás o dostupnosti zboží a termínu jeho dodání.

Pokud se přece jen seknete...

Může se stát, že i přes maximální snahu nebude vánoční dárek přece jen vhodný. Ani to nevadí. Ve snaze vyjít vstříc našim zákazníkům jsme prodloužili dobu pro vrácení zboží . Standardně je to 14 dní od obdržení zásilky. Pokud nám do 14.1.2011 nepoškozené a nenamontované zařízení zakoupené nejpozději 23.12.2010 vrátíte (nezapomeňte nás v tomto případě předem informovat e-mailem nebo telefonicky), my Vám vrátíme částku zaplacenou za zboží.

Na závěr ještě jeden tip..

Objednáte-li si něco jako vánoční dárek, nechte si to poslat například do práce anebo ke známému, aby balík nepřevzal ten, kdo jej má najít až pod stromečkem.


Zde je naše nabídka vánočních dárků:

U našich zákazníků je velmi oblíbenou leptací sada. VIN-kód auta se vyleptá pomocí šablon a leptací tekutiny na všechna okna auta, což pomůže odradit zloděje od krádeže vozidla. Při objednávce budeme potřebovat vzpomínaný VIN-kód vozidla (podle kterého necháme vyrobit šablony). VIN-kód naleznet například v technickém průkazu. Expedice leptací sady je možná přibližně 1 týden po objednání z důvodu výroby šablon.

 

tapl-03.jpg


Nemá-li majitel auta, do kterého je dárek určen dálkové ovládání na centrální zamykání a odemyká-li stále klíčem, pak ho určitě potěší některý z ovladačů, který bude zdobit jeho klíčenku a hlavně mu umožní odemknout auto za „pochodu“!

Pro ty, kteří zároveň zvažují i možnost zabezpečení vozidla alarmem, tu máme jednocestné alarmy s elegantními ovladači, tím se zabijí dvě mouchy jednou ranou. Majitel auta tedy nejenže bude auto odemykat a zamykat dálkovým ovladačem, ale auto bude zároveň zabezpečeno alarmem.

 


DO_light.jpg                      _vyr_24634408121539_big.jpg                 RC_202_2TN_DO.jpg

 

Náročnější zákazník, který se už „ve věci“ vyzná může sáhnout i po funkcemi nadupaném alarmu. Tím je bez pochyby alarm značky Magicar. Každým rokem přibývá nový model s novějšími a komfortnějšími funkcemi, které jeho majitele vždy nadchnou. Pomůžeme Vám vybrat si ten správný model a rovněž doporučíme kvalitní montážní středisko nejblíže k místu bydliště majitele auta.

 

cool_cube_card_christmas_craft_photo_420_FF1105CARDA05.jpg


Pro ty z vás, kteří byste chtěli darovat alarm s tím, že obdarovaný už nebude muset jet s autem do servisu, aby mu ho namontovali, tu máme dvojici alarmů DIY. Dají se použít téměř do všech vozidel a BEZ MONTÁŽE v servisu. To znamená, že dárek pod stromeček v podobě tohoto alarmu stačí jednoduše zapojit na autobaterii a alarm je funkční.

 

Magicar_MA600H___alarm.jpgMagicarMA600H___ovladac.jpg


Při dnešním parkování na přecpaných parkovištích je téměř nevyhnutelné vybavit auto parkovacím asistentem. Kdo už zažil situaci, kdy bylo nutné zacouvat ve tmě a ještě k tomu s námrazou na skle ví, že to není nic příjemného. Parkovací senzory Vás ale na překážku upozorní zvukově, případně i obrazem (podle výběru modelu).

 

 

Einparkassi.jpg


Všechny tyto doplňky zvýší komfort užívání a majitel auta bude bez pochyby za takový dáreček vděčný. Ale co byste řekli na takový dáreček, který navíc uvidí i sousedé a auto bude jiné, zajímavější, krásnější...

Střešní nosiče Prorack whispbar jsou svým designem ozdobou na každém autě a bezkonkurenční tichem na střeše. Vybírat můžete ze tří modelů ať už  podle toho, který se Vám nejvíce líbí, nebo podle toho co se bude převážet na střeše auta a kolik místa na uchycení si to vyžaduje. Rozhodnete-li se pro tento luxusní dáreček, napište nám na jaké vozidlo by měli být nosiče určeny a my

Vám pomůžeme správně vybrat model.

 

Ford_Fiesta_5dr_Hatch_09_5.jpg 

 

Pokud Vás něco z našich tipů na dárek zaujalo, jsme velmi rádi a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků!Diskuse

K tomuto tématu nebyl přidán žádný diskusní příspěvek
Tak neváhejte a buďte první, kdo přidá příspěvek